Adrianna Sobota

SInspektor Ochrony Danych, Specjalista ds. Ochrony Danych i BHP

Jestem absolwentką Uniwersytetu Szczecińskiego, Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Akademii Obrony Narodowej w Warszawie oraz Politechniki Koszalińskiej na kierunku „Bezpieczeństwo i Higiena Pracy i Ergonomia”. Ukończyłam szereg szkoleń z zakresu rekrutacja i selekcji z wywiadem behawioralnym.

W Kancelarii pełnię obowiązki Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Moim zadaniem jest dbanie o bezpieczeństwo powierzonych nam danych osobowych, monitoruję przestrzeganie prawa ochrony danych oraz wewnętrznych zasad ich przetwarzania. Wykonuję audyty sprawdzające stan ochrony danych osobowych oraz udzielam zaleceń co do oceny skutków i wyników audytu.

Prowadzę rekrutacje wewnętrzne i zewnętrzne dla pracowników wyższego, średniego i niższego szczebla.

Posiadam uprawnienia audytora wewnętrznego Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji (SZBI) -  akredytacja przez Polski Komitet Normalizacyjny. Prowadzę szkolenia cykliczne szkolenia otwarte i zamknięte. Analizuję i sporządzam dokumentację z zakresu RODO. Jestem odpowiedzialna za tworzenie i prowadzenie systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji w  kilkunastu firmach. Zarówno w zakresie sporządzania i wdrażania dokumentacji z zakresu ochrony danych osobowych. 

Created by 

Skontaktuj się z nami:

 

tel. 510 008 070 

ul. Piłsudskiego 32

75-511 Koszalin